[top]

Kontakt:
Tel.: +420 601 354 333
(remove XX) info XX @mega-pujcovna-kostymu XX .cz

Půjčovna kostýmů Praha:

Jaromírova 3, Praha 2

Po - Pá: 9:30 - 18:00
So: 9:30 - 16:00200 m2 prodejní plochy

www.mega-pujcovna-kostymu.cz

Půjčovna kostýmů

V naší Mega půjčovně kostýmů na Praze 2 Vám pomůžeme vybrat si ten správný obleček na všechny druhy různých párty, oslavy, večírky a jiné karnevalové akce. Nabízíme Vám velké množství tematických pánských, dámských i dětských karnevalových kostýmů. Včetně kostýmů maskotů, zvířátek, filmových hrdinů a sexy kostýmů.

V současné době nabízíme přes 5000 různých kostýmů a svou nabídku stále rozšiřujeme!

Proč kupovat celý kostým kvůli jednomu večeru? U nás si ho můžete půjčit již od 190 Kč za den!
Kostým si můžete prohlédnout a 
rezervovat na našich internetových stránkách, rezervovat si ho telefonicky nebo si ho přijít prohlédnout a přímo vyzkoušet do naší půjčovny na Praze 2.

Půjčovna se nachází na ulici Jaromírova 3, v blízkosti tramvajové zastávky Ostrčilovo náměstí (tramvaje č. 7, 18, 23 a 24) a metra Vyšehrad (červená linka C).

Otevírací doba je ve všedních dnech od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 14:00 do 18:00.
 

V nabídce máme kostýmy na karnevaly a maškarní bály, historickou párty nebo večírek, vánoční nebo jiné firemní večírky, havajskou párty, na večírek ve stylu prohibice, pirátskou nebo námořnickou párty, halloweenskou párty, upíří, vampííří zombie strašidelný večírek. Také velké množství zvířecích a vtipných kostýmů. Pokud hledáte kostýmy filmových hvězd nebo bájných starodávných bytostí, přijďte k nám a budete mít z čeho vybírat!
 

Chystáte svému dítěti karnevalovou oslavu narozenin? Pro děti máme k dispozici kostýmy zvířátek, uniforem, pohádkových postav a velkých filmových hrdinů. Přijďte k nám do půjčovny a vybírejte z několika druhů roztomilých dětských oblečků!


Pokud sháníte
sexy kostým pro zpříjemnění večera, nebo na sexy kostýmovou párty, máte u nás z čeho vybírat!


Většinu kostýmů nabízíme ve více velikostech a ve větším množství.
Pokud si přejete ověřit dostupnost Vaší velikosti skladem, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 
+420 601 354 333 nebo prostřednictvím emailu na adresu (remove XX) info XX @mega-pujcovna-kostymu XX .cz.Z naší bohaté nabídky si určitě vyberete i Vy!